Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > UAL10-200RF8
UAL10-200RF8
UAL10-200RF8
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UAL10-200RF8 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UAL10-200RF8
Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES CHAS MNT 200 OHM 1% 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
75 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UAL10-200RF8 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES CHAS MNT 200 OHM 1% 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35392 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Technology BrochureUAL Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm)
Σειρά UAL Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.417" (10.60mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound