Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > S3-680RF1
S3-680RF1
S3-680RF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S3-680RF1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S3-680RF1
Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES SMD 680 OHM 1% 3W 6327
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S3-680RF1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES SMD 680 OHM 1% 3W 6327 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87888 pcs Φύλλο δεδομένων S, SL Series DatasheetResistor Technology Brochure
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm) Σειρά S
Λειτουργία του πίνακα 680 Ohms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6327 J-Lead
Αλλα ονόματα 696-1234-2
S-3 680 OHM 1%