Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > S2-475RF1
S2-475RF1
S2-475RF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S2-475RF1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S2-475RF1
Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES SMD 475 OHM 1% 1W 2615
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S2-475RF1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES SMD 475 OHM 1% 1W 2615 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74762 pcs Φύλλο δεδομένων S, SL Series DatasheetResistor Technology Brochure
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm) Σειρά S
Λειτουργία του πίνακα 475 Ohms Ισχύς (Watts) 1W