Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > PFS35-36KF1
PFS35-36KF1
PFS35-36KF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PFS35-36KF1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PFS35-36KF1
Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES SMD 36K OHM 1% 35W TO263
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PFS35-36KF1 Κατασκευαστής Riedon
Περιγραφή RES SMD 36K OHM 1% 35W TO263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46674 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Technology BrochurePFS35 Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (D-Pak)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm) Σειρά PFS35
Λειτουργία του πίνακα 36 kOhms Ισχύς (Watts) 35W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.185" (4.70mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 36 kOhms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film Σύνθεση Thin Film