Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αξεσουάρ > TORF1000
TORF1000
TORF1000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TORF1000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TORF1000
Κατασκευαστής Red Lion Controls
Περιγραφή NEOPRENE 1 FT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TORF1000 Κατασκευαστής Red Lion Controls
Διαθέσιμη ποσότητα 12286 pcs Φύλλο δεδομένων RPGC/LSC Model_Accessories
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά *
Αλλα ονόματα RLC630
TORF1000-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σχετικά προϊόντα
TORX1355(V,F) Image
TORX1353(V,F) Image
EXT100G18SS Image
  • Μέρος#:EXT100G18SS
  • Κατασκευαστές:Cynergy3
  • Περιγραφή:TUBE EXTENSION G1/8 1000MM LONG
  • Σε απόθεμα:1049
TORX1353(F) Image
  • Μέρος#:TORM0333
  • Περιγραφή:NEOPRENE 1/3 METER
  • Σε απόθεμα:7825
  • Μέρος#:TORY0400
  • Περιγραφή:NEOPRENE 4/10 YD
  • Μέρος#:FUTS3-20/S20
  • Κατασκευαστές:Carlo Gavazzi
  • Περιγραφή:TB 0.5MM/2.2 M3 FIBER 2M
  • Μέρος#:TORM0400
  • Περιγραφή:NEOPRENE 4/10 METER
D6F-W CABLE Image
  • Μέρος#:D6F-W CABLE
  • Κατασκευαστές:Omron
  • Περιγραφή:CABLE FOR D6F FLOW SENSOR 8"