Σπίτι > Προϊόντα > Βιομηχανικοί έλεγχοι > Ελεγκτές - διαδικασία, η θερμοκρασία > PCU11002
PCU11002
PCU11002
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PCU11002 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PCU11002
Κατασκευαστής Red Lion Controls
Περιγραφή CONTROL PROC ANALOG OUT 115/230V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PCU11002 Κατασκευαστής Red Lion Controls
Διαθέσιμη ποσότητα 5833 pcs Φύλλο δεδομένων PCU Model
Κατηγορία Βιομηχανικοί έλεγχοι Βάρος 1.3 lbs (589.7g)
Τάσης - Προμήθεια 115/230VAC Τύπος Process Controller
Στυλ λήξης Screw Terminal Σειρά PCU
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 92.00mm x 45.00mm Τύπος εξόδου Analog (2), Option Cards Available
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά 4, 4
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εύρος εισόδου 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Προστασία Ingress IP65 - Dust Tight, Water Resistant Χαρακτηριστικά -
οθόνη Τύπος LED - Dual Color Characters Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος 0.401" (10.20mm), 0.299" (7.60mm)