Σπίτι > Προϊόντα > Βιομηχανικοί έλεγχοι > ΟΡΓΑΝΑ ΠΙΝΑΚΟΣ > IMP23161
IMP23161
IMP23161
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IMP23161 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IMP23161
Κατασκευαστής Red Lion Controls
Περιγραφή PROCESS METER 0-50MA LED PNL MT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 163 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IMP23161 Κατασκευαστής Red Lion Controls
Διαθέσιμη ποσότητα 163 pcs Φύλλο δεδομένων IMP Manual
Κατηγορία Βιομηχανικοί έλεγχοι Βάρος 1.2 lbs (544.3g)
Τάσης - Προμήθεια 115VAC, 230VAC Τύπος Process Meter
Στυλ λήξης Screw Terminal Σειρά Apollo
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 92.00mm x 45.00mm Τύπος εξόδου -
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά 6
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μέτρηση της σειράς 0 ~ 50mA Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Χαρακτηριστικά Excitation Supply, Serial Communications Output οθόνη Τύπος LED - Red Characters
Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος 0.560" (14.20mm) Λεπτομερής περιγραφή Process Meter LED - Red Characters Display Panel Mount