Σπίτι > Προϊόντα > Βιομηχανικοί έλεγχοι > ΟΡΓΑΝΑ ΠΙΝΑΚΟΣ > IMD23161
IMD23161
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IMD23161 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IMD23161
Κατασκευαστής Red Lion Controls
Περιγραφή AMMETER 2A LED PANEL MOUNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος IMD23161 Κατασκευαστής Red Lion Controls
Περιγραφή AMMETER 2A LED PANEL MOUNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4647 pcs Φύλλο δεδομένων IMD Manual
Κατηγορία Βιομηχανικοί έλεγχοι Βάρος 1.2 lbs (544.3g)
Τάσης - Προμήθεια 115VAC, 230VAC Τύπος Current (Ammeter)
Στυλ λήξης Screw Terminal Σειρά Apollo
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 92.00mm x 45.00mm Τύπος εξόδου -
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά 6
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μέτρηση της σειράς ±2A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
οθόνη Τύπος LED - Red Characters Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος 0.560" (14.20mm)