Σπίτι > Προϊόντα > RF / IF και RFID > Πομποδεκτης RF ενότητες > FMRXQ1-433
FMRXQ1-433
FMRXQ1-433
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FMRXQ1-433 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FMRXQ1-433
Κατασκευαστής RF Solutions
Περιγραφή RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος FMRXQ1-433 Κατασκευαστής RF Solutions
Περιγραφή RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5403 pcs Φύλλο δεδομένων (x)RXQ1-433
Κατηγορία RF / IF και RFID Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.25 V
Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος - Σειρά -
Σειριακές διεπαφές UART ευαισθησία -100dBm
Οικογένεια RF / Standard General ISM < 1GHz Πρωτόκολλο -
Ισχύς - εξόδου 5dBm Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση Module Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Διαμόρφωση -
Μέγεθος μνήμης - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Συχνότητα 433MHz Ρυθμός δεδομένων 20kBaud
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 26mA Τρέχουσες - Λήψη 12mA