Σπίτι > Προϊόντα > RF / IF και RFID > Πομποί RF > AM-RT14-433P
AM-RT14-433P
AM-RT14-433P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AM-RT14-433P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AM-RT14-433P
Κατασκευαστής RF Solutions
Περιγραφή TRANSMITTER 'HYBRID' MODULE AM 4
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AM-RT14-433P Κατασκευαστής RF Solutions
Διαθέσιμη ποσότητα 13056 pcs Φύλλο δεδομένων AM-RT14-433P
Κατηγορία RF / IF και RFID Τάσης - Προμήθεια 2 V ~ 9 V
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 12dBm
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 80°C Διαφοροποίηση ή πρωτόκολλο AM
Μέγεθος μνήμης - Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 433MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή RF Transmitter AM 433MHz 12dBm Module
Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) - Διασύνδεση δεδομένων -
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 8mA εφαρμογές General Purpose