RW2-483.3D/B
RW2-483.3D/B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RW2-483.3D/B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RW2-483.3D/B
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
22 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RW2-483.3D/B Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5292 pcs Φύλλο δεδομένων RW2 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -3.3V Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 72V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm) Σειρά ECONOLINE RW2
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 16-DIP Module, 6 Leads Αλλα ονόματα 10013876
RW2483.3D/B
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα -
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 250mA, 250mA 36V - 72V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 250mA, 250mA
εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Σχετικά προϊόντα
RW2-4815S/H2 Image
  • Μέρος#:RW2-4815S/H2
  • Κατασκευαστές:RECOM Power
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 15V 2W
  • Σε απόθεμα:4598
RW2-483.3D/SMD Image
  • Μέρος#:RW2-483.3D/SMD
  • Σε απόθεμα:4443
RW2-483.3D Image
  • Μέρος#:RW2-483.3D