RV-3.309D/R6.4
RV-3.309D/R6.4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RV-3.309D/R6.4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RV-3.309D/R6.4
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-9V 2W
Product parameter
Αριθμός μέρος RV-3.309D/R6.4 Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-9V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4174 pcs Φύλλο δεδομένων RV/R Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -9V Τάσης - Υλοποίηση 1 9V
Τάσης - Απομόνωση 6.4kV Τάση - Εισόδου (Min) 3V
Τάση - Εισόδου (Max) 3.6V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm) Σειρά ECONOLINE RV/R
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 14 Leads Αλλα ονόματα 19900229
RV3.309D/R6.4
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 111mA, 111mA 3V - 3.6V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 111mA, 111mA