RV-243.3D/R6.4
RV-243.3D/R6.4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RV-243.3D/R6.4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RV-243.3D/R6.4
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
15 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RV-243.3D/R6.4 Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3828 pcs Φύλλο δεδομένων RV/R Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -3.3V Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 6.4kV Τάση - Εισόδου (Min) 21.6V
Τάση - Εισόδου (Max) 26.4V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm) Σειρά ECONOLINE RV/R
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 14 Leads Αλλα ονόματα 19900223
RV243.3D/R6.4
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Αποδοτικότητα 70 ~ 78%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 21.6V - 26.4V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 300mA, 300mA