RTS-123.3/P-R
RTS-123.3/P-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RTS-123.3/P-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RTS-123.3/P-R
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 2W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος RTS-123.3/P-R Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5285 pcs Φύλλο δεδομένων RTS, RTD Series
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1kV Τάση - Εισόδου (Min) 10.8V
Τάση - Εισόδου (Max) 13.2V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.50" L x 0.37" W x 0.35" H (12.8mm x 9.3mm x 9.0mm) Σειρά ECONOLINE RTS
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD Module, 5 Leads Αλλα ονόματα 10013562
RTS123.3/PR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 75% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 10.8V - 13.2V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 606mA εφαρμογές ITE (Commercial)