RSZ-153.3/HP-R
RSZ-153.3/HP-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RSZ-153.3/HP-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RSZ-153.3/HP-R
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 1W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος RSZ-153.3/HP-R Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4035 pcs Φύλλο δεδομένων RSZ Series
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 13.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 16.5V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.37" W x 0.35" H (15.2mm x 9.3mm x 9.0mm) Σειρά ECONOLINE RSZ
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD Module, 6 Leads Αλλα ονόματα 10013284
RSZ153.3/HPR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 60% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 200mA 13.5V - 16.5V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 200mA εφαρμογές ITE (Commercial)