RSD-123.3-R
RSD-123.3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RSD-123.3-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RSD-123.3-R
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος RSD-123.3-R Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5456 pcs Φύλλο δεδομένων RSS, RSD Econoline
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -3.3V Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1kV Τάση - Εισόδου (Min) 10.8V
Τάση - Εισόδου (Max) 13.2V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.32" W x 0.29" H (15.2mm x 8.2mm x 7.3mm) Σειρά ECONOLINE RSD
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD Module, 6 Leads Αλλα ονόματα 10012335
RSD123.3R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 70% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 10.8V - 13.2V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 152mA, 152mA εφαρμογές ITE (Commercial)