RP20-243.3SA
RP20-243.3SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RP20-243.3SA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RP20-243.3SA
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 20W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RP20-243.3SA Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1261 pcs Φύλλο δεδομένων RP20-A Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Σειρά POWERLINE RP20-A
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Module, 4 Leads Αλλα ονόματα 30002175
RP20243.3SA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 90°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.5A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
RP20-2415SFW/N Image
  • Μέρος#:RP20-2415SFW/N
  • Κατασκευαστές:RECOM Power
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 15V 20W
  • Σε απόθεμα:1429
RP20-2415SFW-HC Image
  • Μέρος#:RP20-2415SFW-HC
  • Σε απόθεμα:1368
RP20-243.3SAW Image
  • Μέρος#:RP20-243.3SAW
RP20-243.3SAW/P Image
  • Μέρος#:RP20-243.3SAW/P
RP20-243.3SAW-HC Image
  • Μέρος#:RP20-243.3SAW-HC
RP20-2415SFR/XC Image
  • Μέρος#:RP20-2415SFR/XC
RP20-2415SFR/P Image
  • Μέρος#:RP20-2415SFR/P
RP20-243.3SA-HC Image
  • Μέρος#:RP20-243.3SA-HC
RP20-2415SFW/N-HC Image
RP20-243.3SA/N Image
  • Μέρος#:RP20-243.3SA/N