RP15-2405SOFW/N-R
RP15-2405SOFW/N-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RP15-2405SOFW/N-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 15W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος RP15-2405SOFW/N-R Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4453 pcs Φύλλο δεδομένων RP15-OFW Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 2.25kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm) Σειρά POWERLINE RP15-SOFW
Ισχύς (Watts) 15W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD Module Αλλα ονόματα 30900011
RP152405SOFW/NR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 87% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 3A 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
RP15-2412DAW Image
  • Μέρος#:RP15-2412DAW
  • Κατασκευαστές:RECOM Power
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER +/-12V 15W
  • Σε απόθεμα:2064
RP15-2405SOF/P Image
  • Μέρος#:RP15-2405SOF/P
  • Σε απόθεμα:1696
RP15-2405SOFW/N Image
  • Μέρος#:RP15-2405SOFW/N