RP10-4805DA
RP10-4805DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RP10-4805DA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RP10-4805DA
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-5V 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος RP10-4805DA Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-5V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5480 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -5V Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Σειρά POWERLINE RP10-A
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Αλλα ονόματα 30003965
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 87% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A, 1A εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
RP10-4805DA/XC-HC Image
  • Μέρος#:RP10-4805DA/XC-HC
  • Κατασκευαστές:RECOM Power
  • Σε απόθεμα:1752
RP10-4805DA/XC Image
  • Μέρος#:RP10-4805DA/XC
  • Σε απόθεμα:2179
RP10-4805DAW Image
  • Μέρος#:RP10-4805DAW
RP10-243.3SEW/P Image
  • Μέρος#:RP10-243.3SEW/P
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 3.3V 10W
RP10-243.3SEW/N/M2 Image
RP10-4805DAW/N Image
  • Μέρος#:RP10-4805DAW/N
RP10-4805DA/P Image
  • Μέρος#:RP10-4805DA/P