REC6-2409DRW/R10/A/CTRL
REC6-2409DRW/R10/A/CTRL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά REC6-2409DRW/R10/A/CTRL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-9V 6W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
15 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος REC6-2409DRW/R10/A/CTRL Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-9V 6W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2203 pcs Φύλλο δεδομένων REC6/R Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -9V Τάσης - Υλοποίηση 1 9V
Τάσης - Απομόνωση 10kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) Σειρά ECONOLINE REC6/R
Ισχύς (Watts) 6W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 7 Leads Αλλα ονόματα 11000362
REC62409DRW/R10/A/CTRL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, SCP Αποδοτικότητα 82%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 335mA, 335mA 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 335mA, 335mA