REC6-0505SRW/R10/A
REC6-0505SRW/R10/A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά REC6-0505SRW/R10/A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 6W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs15 pcs30 pcs
60 pcs105 pcs255 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος REC6-0505SRW/R10/A Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 6W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2461 pcs Φύλλο δεδομένων REC6/R Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 10kV Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 9V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) Σειρά ECONOLINE REC6/R
Ισχύς (Watts) 6W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 7 Leads Αλλα ονόματα 11000912
REC60505SRW/R10/A
REC60505SRWR10A
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 77%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 1A 4.5V - 9V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A