REC3.5-4805SRW/R10/A
REC3.5-4805SRW/R10/A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά REC3.5-4805SRW/R10/A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 3.5W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
15 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος REC3.5-4805SRW/R10/A Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 3.5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2768 pcs Φύλλο δεδομένων REC3.5/R Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 10kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC3.5/R Ισχύς (Watts) 3.5W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 6 Leads
Αλλα ονόματα 11000825
REC3.54805SRW/R10/A
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 82% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 700mA 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA εφαρμογές ITE (Commercial), Medical