REC3.5-0512SRW/R8/A/CTRL
REC3.5-0512SRW/R8/A/CTRL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά REC3.5-0512SRW/R8/A/CTRL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 3.5W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
15 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος REC3.5-0512SRW/R8/A/CTRL Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 3.5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3047 pcs Φύλλο δεδομένων REC3.5/R Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 8kV Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 9V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) Σειρά ECONOLINE REC3.5/R
Ισχύς (Watts) 3.5W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 7 Leads Αλλα ονόματα 11001154
REC3.50512SRW/R8/A/CTRL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, SCP Αποδοτικότητα 82%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 290mA 4.5V - 9V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 290mA