REC15-4812D/H2
REC15-4812D/H2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά REC15-4812D/H2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος REC15-4812D/H2
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 15W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος REC15-4812D/H2 Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5762 pcs Φύλλο δεδομένων REC15 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Σειρά ECONOLINE REC15
Ισχύς (Watts) 15W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Αλλα ονόματα REC154812D/H2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 71°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 86% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 625mA, 625mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High