RACM65-48S-ST
RACM65-48S-ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RACM65-48S-ST με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RACM65-48S-ST
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή CONV AC/DC 65W 85-264VIN 48VOUT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 905 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RACM65-48S-ST Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή CONV AC/DC 65W 85-264VIN 48VOUT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 905 pcs Φύλλο δεδομένων RACM65 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.60" L x 2.38" W x 1.31" H (91.4mm x 60.5mm x 33.3mm) Σειρά RACM65
Ισχύς (Watts) 65W Αλλα ονόματα 21000272
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 93% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.36A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.36A εγκρίσεις CE, cURus