RAC15-24SA-ST
RAC15-24SA-ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RAC15-24SA-ST με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RAC15-24SA-ST
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 15W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RAC15-24SA-ST Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1740 pcs Φύλλο δεδομένων RAC15-A Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.41" L x 2.51" W x 1.09" H (111.9mm x 63.7mm x 27.6mm) Σειρά POWERLINE RAC15-A
Ισχύς (Watts) 15W Αλλα ονόματα 20000630
RAC1524SAST
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά DC Input Capable, Universal Input Αποδοτικότητα 77%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 625mA 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 625mA