Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > RAC05-12DA
RAC05-12DA
RAC05-12DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RAC05-12DA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RAC05-12DA
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER +/-12V 5W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RAC05-12DA Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER +/-12V 5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2365 pcs Φύλλο δεδομένων RAC05-A Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.177 lb (80.29g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.17" L x 1.77" W x 0.82" H (55.0mm x 45.0mm x 21.0mm) Σειρά POWERLINE RAC05-A
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 21000009
RAC0512DA
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) κανονισμός φορτίο ±0.5%
κανονισμός γραμμή ±0.3% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 67%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 200mA, 200mA 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 200mA, 200mA
εγκρίσεις CE, cULus εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
RAC05-12DA-E-ST Image
  • Μέρος#:RAC05-12DA-E-ST
  • Κατασκευαστές:RECOM Power