R2S8-153.3
R2S8-153.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R2S8-153.3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R2S8-153.3
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 2W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
39 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος R2S8-153.3 Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8725 pcs Φύλλο δεδομένων R2S-R2D Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1kV Τάση - Εισόδου (Min) 13.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 16.5V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm) Σειρά ECONOLINE R2S
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD Module Αλλα ονόματα 11002153
R2S8153.3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 70 ~ 75%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 13.5V - 16.5V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 606mA