R2S8-123.3-R
R2S8-123.3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R2S8-123.3-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R2S8-123.3-R
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 2W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος R2S8-123.3-R Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9741 pcs Φύλλο δεδομένων R2S-R2D Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1kV Τάση - Εισόδου (Min) 10.8V
Τάση - Εισόδου (Max) 13.2V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm) Σειρά ECONOLINE R2S
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD Module Αλλα ονόματα 11002219
R2S8123.3R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 70 ~ 75%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 10.8V - 13.2V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 606mA
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
R2S8-1215/P-R Image
  • Μέρος#:R2S8-1215/P-R
  • Κατασκευαστές:RECOM Power
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 15V 2W
  • Σε απόθεμα:8200
R2S8-123.3 Image
  • Μέρος#:R2S8-123.3