R2D12-0512/P-R
R2D12-0512/P-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R2D12-0512/P-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R2D12-0512/P-R
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 2W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος R2D12-0512/P-R Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8913 pcs Φύλλο δεδομένων R2S-R2D Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1kV Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm) Σειρά ECONOLINE R2D
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 12-SMD Module, 10 Leads Αλλα ονόματα 11001890
R2D120512/PR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 4.5V - 5.5V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 83mA, 83mA
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
R2D12-0515/H-R Image
  • Μέρος#:R2D12-0515/H-R
  • Κατασκευαστές:RECOM Power
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER +/-15V 2W
  • Σε απόθεμα:8542
R2D12-0512/H Image
  • Μέρος#:R2D12-0512/H
  • Σε απόθεμα:7672
R2D12-0512 Image
  • Μέρος#:R2D12-0512