R24P209D/R6.4
R24P209D/R6.4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R24P209D/R6.4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R24P209D/R6.4
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-9V 2W
Product parameter
Αριθμός μέρος R24P209D/R6.4 Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-9V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4834 pcs Φύλλο δεδομένων RxxP2xx/R Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -9V Τάσης - Υλοποίηση 1 9V
Τάσης - Απομόνωση 6.4kV Τάση - Εισόδου (Min) 21.6V
Τάση - Εισόδου (Max) 26.4V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm) Σειρά ECONOLINE RxxP2xx/R
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module, 5 Leads Αλλα ονόματα 19900785
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 111mA, 111mA 21.6V - 26.4V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 111mA, 111mA