R1Z-243.3/H-R
R1Z-243.3/H-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R1Z-243.3/H-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R1Z-243.3/H-R
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Product parameter
Αριθμός μέρος R1Z-243.3/H-R Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6970 pcs Φύλλο δεδομένων R1Z Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 2kV
Τάση - Εισόδου (Min) 22.8V Τάση - Εισόδου (Max) 25.2V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Σειρά ECONOLINE R1Z Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD Module, 6 Leads
Αλλα ονόματα 10017962 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Αποδοτικότητα 60% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 22.8V - 25.2V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 303mA εφαρμογές ITE (Commercial), Medical