R1D-243.3/HP-R
R1D-243.3/HP-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R1D-243.3/HP-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R1D-243.3/HP-R
Κατασκευαστής Recom Power
Περιγραφή CONV DC/DC 1W 24VIN +/-3.3VOUT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος R1D-243.3/HP-R Κατασκευαστής Recom Power
Περιγραφή CONV DC/DC 1W 24VIN +/-3.3VOUT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12238 pcs Φύλλο δεδομένων R1S-R1D Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Εργασίας 1W
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -3.3V
Τάσης - Έξοδος 2 3.3V Τάση - Εισόδου (Max) 26.4V
Τάσης - Απόρριψη (Τυπική) 21.6V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) Σειρά ECONOLINE R1D
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα ITE (Commercial), Medical
Πόλωση 10-SMD Module, 6 Leads Διαμόρφωση εξόδου 2
Άλλα ονόματα 10900547
R1D243.3/HPR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή R1D-243.3/HP-R
κανονισμός γραμμή 75% Χαρακτηριστικά SCP
Χαρακτηριστικά καρφίτσες 152mA, 152mA Διευρυμένη περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 21.6V - 26.4V Input
Περιγραφή CONV DC/DC 1W 24VIN +/-3.3VOUT Τρέχουσες - ράμπας 3kV (3000V)