R1D-123.3/P-R
R1D-123.3/P-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R1D-123.3/P-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R1D-123.3/P-R
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος R1D-123.3/P-R Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14596 pcs Φύλλο δεδομένων R1S-R1D Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -3.3V Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1kV Τάση - Εισόδου (Min) 10.8V
Τάση - Εισόδου (Max) 13.2V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) Σειρά ECONOLINE R1D
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD Module, 6 Leads Αλλα ονόματα 10900406
R1D123.3/PR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 75%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 10.8V - 13.2V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 152mA, 152mA