R15P205S/P/R6.4
R15P205S/P/R6.4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R15P205S/P/R6.4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R15P205S/P/R6.4
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 2W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος R15P205S/P/R6.4 Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5539 pcs Φύλλο δεδομένων RxxP2xx/R Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 6.4kV Τάση - Εισόδου (Min) 13.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 16.5V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm) Σειρά ECONOLINE RxxP2xx/R
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module, 4 Leads Αλλα ονόματα 19900662
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 400mA 13.5V - 16.5V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 400mA
εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Σχετικά προϊόντα
R15P205S/P Image
  • Μέρος#:R15P205S/P
  • Κατασκευαστές:RECOM Power