R0.5S8-2412/P-R
R0.5S8-2412/P-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R0.5S8-2412/P-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R0.5S8-2412/P-R
Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 500MW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος R0.5S8-2412/P-R Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 500MW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12702 pcs Φύλλο δεδομένων R0.5S_D Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1kV Τάση - Εισόδου (Min) 21.6V
Τάση - Εισόδου (Max) 26.4V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm) Σειρά ECONOLINE R0.5S
Ισχύς (Watts) 500mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD Module Αλλα ονόματα 10016636
R0.5S82412/PR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 77%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 21.6V - 26.4V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 42mA