R0.5D12-2412/P-R
R0.5D12-2412/P-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R0.5D12-2412/P-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R0.5D12-2412/P-R
Κατασκευαστής Recom Power
Περιγραφή 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Product parameter
Αριθμός μέρος R0.5D12-2412/P-R Κατασκευαστής Recom Power
Περιγραφή 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12930 pcs Φύλλο δεδομένων R0.5S_D Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Εργασίας 500mW
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -12V
Τάσης - Έξοδος 2 12V Τάση - Εισόδου (Max) 26.4V
Τάσης - Απόρριψη (Τυπική) 21.6V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) Σειρά ECONOLINE R0.5D
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα ITE (Commercial)
Πόλωση 12-SMD Module, 10 Leads Διαμόρφωση εξόδου 2
Άλλα ονόματα 10016945
R0.5D122412/PR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή R0.5D12-2412/P-R
κανονισμός γραμμή 75% Χαρακτηριστικά SCP
Χαρακτηριστικά καρφίτσες 21mA, 21mA Διευρυμένη περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 21mA, 21mA 21.6V - 26.4V Input
Περιγραφή 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE Τρέχουσες - ράμπας 1kV (1000V)