9106-75-SS
9106-75-SS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 9106-75-SS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 9106-75-SS
Κατασκευαστής RAF
Περιγραφή ROUND SPACER SS 3/4"
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 4282 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 9106-75-SS Κατασκευαστής RAF
Περιγραφή ROUND SPACER SS 3/4" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4282 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Εξαρτήματα υλικού, συνδετήρες, Τύπος Round Spacer
Βιδωμένο / μη διορθωμένο Unthreaded Σειρά -
Βίδα, Μέγεθος Νήματος - Επιμετάλλωση -
Αλλα ονόματα 1772-2108 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Stainless Steel Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) 3/4" Γένος Female, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Διάμετρος - Μέσα 0.750" (19.05mm) 3/4" Λεπτομερής περιγραφή Round Spacer Unthreaded Stainless Steel 0.750" (19.05mm) 3/4"
Χρώμα - Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.750" (19.05mm) 3/4"
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:910645
  • Κατασκευαστές:Weidmuller
  • Περιγραφή:INTERFACE MOD DSUB FMALE 25POS
  • Σε απόθεμα:1395
  • Κατασκευαστές:Weidmuller
  • Περιγραφή:INTERFACE MOD DSUB MALE 15POS