2128-832-SS
2128-832-SS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2128-832-SS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2128-832-SS
Κατασκευαστής RAF
Περιγραφή HEX STANDOFF #8-32 SS 2"
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2128-832-SS Κατασκευαστής RAF
Περιγραφή HEX STANDOFF #8-32 SS 2" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69216 pcs Φύλλο δεδομένων 2098-2164 Cut Sheet2128-832-SS Drawing
Κατηγορία Εξαρτήματα υλικού, συνδετήρες, Τύπος Hex Standoff
Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded Σειρά -
Βίδα, Μέγεθος Νήματος #8-32 Επιμετάλλωση -
Αλλα ονόματα 1772-1738 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Stainless Steel Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) 2" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Γένος Female, Female Χαρακτηριστικά -
Διάμετρος - Έξω 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex Διάμετρος - Μέσα -
Λεπτομερής περιγραφή Hex Standoff Threaded #8-32 Stainless Steel 2.000" (50.80mm) 2" Χρώμα -
Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 2.000" (50.80mm) 2"
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:2127T 0105000
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:CBL 1PR 16AWG SHLD
  • Σε απόθεμα:11
21287 Image
  • Μέρος#:21287
  • Κατασκευαστές:SCS
  • Περιγραφή:ESD SHIELD BAG 8X7" CUSH 1=1EA
  • Σε απόθεμα:37025
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:ADJUSTABLE LUG FOR DIVIDOHM
  • Μέρος#:2128A 0061000
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:CBL 2PR 16AWG SHLD
  • Σε απόθεμα:30
2128-632-AL Image
  • Μέρος#:2128-632-AL
  • Κατασκευαστές:RAF
  • Περιγραφή:HEX STANDOFF #6-32 ALUMINUM 2"
  • Μέρος#:2127D
  • Κατασκευαστές:Apex Tool Group
  • Περιγραφή:THRD INSERT SPK PLG 7/16
212800-1 Image
  • Κατασκευαστές:SCS
  • Περιγραφή:BAG STATIC SHLD NONE 10"X8"
  • Περιγραφή:BAG STATIC SHLD NONE 19"X8"
  • Περιγραφή:ESD SHIELD BAG 8X11" CUSH 1=1EA
  • Κατασκευαστές:Lumberg Automation
  • Περιγραφή:0985 S4742 502/5 M
  • Μέρος#:2127Z 0105000
  • Περιγραφή:CBL 1PR 16AWG SHLD
  • Σε απόθεμα:7
  • Μέρος#:2128A 0035000
  • Περιγραφή:CBL 2PR 16AWG SHLD
  • Σε απόθεμα:6
  • Μέρος#:2127A 0065000
  • Σε απόθεμα:18
  • Κατασκευαστές:Adafruit
  • Περιγραφή:FILAMENT PLA 0.07" 750G
  • Μέρος#:2128A 0031000