UNR522600L
UNR522600L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UNR522600L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UNR522600L
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή TRANS PREBIAS NPN 150MW SMINI3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UNR522600L Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 295225 pcs Φύλλο δεδομένων UNR5225,26,27
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 20V
VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 80mV @ 2.5mA, 50mA transistor Τύπος NPN - Pre-Biased
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMini3-G1 Σειρά -
Αντίσταση - Βάση (R1) 4.7 kOhms Ισχύς - Max 150mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SC-70, SOT-323
Αλλα ονόματα UNR522600LCT τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Συχνότητα - Μετάβαση 200MHz Λεπτομερής περιγραφή Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 20V 600mA 200MHz 150mW Surface Mount SMini3-G1
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 50mA, 5V Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 1µA (ICBO)
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 600mA