Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Σήμα ρελέ, μέχρι 2 ενισχυτές > TX2SS-48V
TX2SS-48V
TX2SS-48V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TX2SS-48V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TX2SS-48V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs40 pcs80 pcs
120 pcs280 pcs520 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TX2SS-48V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32425 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 36 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 4.8 VDC Στυλ λήξης Gull Wing
εναλλαγή τάσης 220VDC - Max Σειρά TX
Χρόνος αποδέσμευσης 4ms Τύπος ρελέ Telecom
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 155059A
Q1155059A
TX2SS-48V-ND
TX2SS48V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 4ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Χαρακτηριστικά Sealed - Fully Λεπτομερής περιγραφή Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 2A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 48VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 8.53 kOhms
πηνίο ισχύος 270 mW πηνίο Τρέχουσα 5.6mA