Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Σήμα ρελέ, μέχρι 2 ενισχυτές > TQ2SL-12V
TQ2SL-12V
TQ2SL-12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TQ2SL-12V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TQ2SL-12V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TQ2SL-12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48100 pcs Φύλλο δεδομένων TQ Relays Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC Στυλ λήξης Gull Wing
εναλλαγή τάσης 125VAC, 220VDC - Max Σειρά TQ-SMD
Χρόνος αποδέσμευσης 4ms Τύπος ρελέ Telecom
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 255-2853
TQ2SL-12V-ND
TQ2SL12V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 4ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 2A Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 1.03 kOhms
πηνίο ισχύος 140 mW πηνίο Τρέχουσα 11.7mA
Σχετικά προϊόντα
TQ2SL-12V-Z Image
  • Μέρος#:TQ2SL-12V-Z
  • Κατασκευαστές:Panasonic
  • Σε απόθεμα:43422
TQ2SL-12V-X Image
  • Μέρος#:TQ2SL-12V-X