Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > SP4-DC36V
SP4-DC36V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SP4-DC36V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SP4-DC36V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 36V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SP4-DC36V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 36V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2352 pcs Φύλλο δεδομένων SP Series
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 25.2 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 3.6 VDC Στυλ λήξης Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
εναλλαγή τάσης 250VAC, 30VDC - Max Σειρά SP
Χρόνος αποδέσμευσης 20ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 60°C
Λειτουργήστε Ώρα 30ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 36VDC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO) Φόρμα Επικοινωνίας 4PDT (4 Form C)
πηνίο τάσης 36VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 4.3 kOhms πηνίο ισχύος 300 mW
πηνίο Τρέχουσα 8.3mA