Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > SF4D-DC60V
SF4D-DC60V
SF4D-DC60V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SF4D-DC60V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SF4D-DC60V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY SAFETY 8PST 6A 60V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SF4D-DC60V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY SAFETY 8PST 6A 60V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2282 pcs Φύλλο δεδομένων SF2D
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 45 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 9 VDC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 440VAC, 30VDC - Max Σειρά SF4D
Χρόνος αποδέσμευσης 7ms Τύπος ρελέ Safety
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C