Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα μπαταριών > Πακέτα μπαταριών > P-50AAHF7
P-50AAHF7
P-50AAHF7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P-50AAHF7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P-50AAHF7
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή BATTERY PACK NICAD 8.4V 500MAH
In Stock 5117 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος P-50AAHF7 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή BATTERY PACK NICAD 8.4V 500MAH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος απαλλάσσεται από την απαλλαγή / RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Διαθέσιμη ποσότητα 5117 pcs Φύλλο δεδομένων P50AAH
Κατηγορία Προϊόντα μπαταριών Βάρος 146.96g
Τάση - Ονομαστική 8.4V Στυλ λήξης Solder Tab
Δομή Side to Side, 1 Row x 7 Cells Μέγεθος / Διαστάσεις 4.00" L x 0.57" W x 1.97" H (101.5mm x 14.5mm x 50.0mm)