MTM761100LBF
MTM761100LBF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MTM761100LBF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MTM761100LBF
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή MOSFET P-CH 12V 4A WSMINI6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MTM761100LBF Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή MOSFET P-CH 12V 4A WSMINI6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 214398 pcs Φύλλο δεδομένων MTM761100LBF
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA
Vgs (Max) ±8V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή WSMini6-F1-B Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 42 mOhm @ 1A, 4V Έκλυση ενέργειας (Max) 700mW (Ta)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, Flat Leads
Αλλα ονόματα MTM761100LBFCT Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1200pF @ 10V FET Τύπος P-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 1.8V, 4V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 12V Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 12V 4A (Ta) 700mW (Ta) Surface Mount WSMini6-F1-B
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 4A (Ta)