MBMS011BLC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MBMS011BLC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MBMS011BLC
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή MOTOR AC STAND 100V 100W RND
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 411 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MBMS011BLC Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή MOTOR AC STAND 100V 100W RND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 411 pcs Φύλλο δεδομένων Brushless Motor Catalog
Κατηγορία Κινητήρες, σωληνοειδή, πρόγραμμα οδήγησης σανίδες/ Τάση - Ονομαστική 100VAC
Τύπος AC Motor Ροπή - Ονομαστική (oz-in / mNm) 45.32 / 320
Ροπή - μέγιστη ροπή (oz-in / mNm) - Στυλ λήξης Cable with Connector
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 2.362" x 2.362" (60.00mm x 60.00mm) Σειρά MINAS-BL KV
RPM 3000 RPM Ισχύς - Ονομαστική 100W
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Τοποθέτηση Hole Απόσταση 2.756" (70.00mm)
Τύπος κινητήρα - Μήκος - άξονα και ρουλεμάν 1.181" (30.00mm)
Gear Ratio Μείωση - Λειτουργία Standard
Χαρακτηριστικά Oil Seal κωδικοποιητή Τύπος -
Διάμετρος - Άξονας 0.457" (11.00mm) Λεπτομερής περιγραφή AC Motor Standard 3000 RPM 100W 100VAC