Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > MAZ8120GML
MAZ8120GML
MAZ8120GML
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MAZ8120GML με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MAZ8120GML
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE ZENER 12V 150MW SMINI2
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MAZ8120GML Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE ZENER 12V 150MW SMINI2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5509 pcs Φύλλο δεδομένων MAZ8zzzG Series Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 12V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 10mA Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMini2-F3 Σειρά -
Ισχύς - Max 150mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-90, SOD-323F Αλλα ονόματα MAZ8120GMLTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 30 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 12V 150mW ±5% Surface Mount SMini2-F3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 9V Αριθμός μέρους βάσης MAZ812