Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > MA4X71300L
MA4X71300L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MA4X71300L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MA4X71300L
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V MINI4
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MA4X71300L Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V MINI4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5435 pcs Φύλλο δεδομένων MA4X713
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 30mA
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 30V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Mini4-G1
Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Σειρά -