Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > JW1FSN-DC18V
JW1FSN-DC18V
JW1FSN-DC18V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JW1FSN-DC18V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JW1FSN-DC18V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 18V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JW1FSN-DC18V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 18V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82819 pcs Φύλλο δεδομένων JW Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 12.6 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.8 VDC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 250VAC, 30VDC - Max Σειρά JW
Χρόνος αποδέσμευσης 5ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 255-3676
JW1FSN-DC18V-ND
JW1FSNDC18V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C Λειτουργήστε Ώρα 15ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Sealed - Fully
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 18VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi) Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 18VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 611 Ohms πηνίο ισχύος 530 mW
πηνίο Τρέχουσα 29.0mA